Wznowienie działalności w zakresie hospitalizacji planowej w Prywatnej Klinice Wident.

Szanowni Państwo

Informujemy, że z dniem 23 marca 2020 r. wznawiamy działalność w zakresie hospitalizacji planowej w Prywatnej Klinice Wident.

Jeżeli sytuacja ulegnie zmianie, zostaną Państwo o tym poinformowani drogą telefoniczną (dotyczy to pacjentów zarejestrowanych na zabieg) oraz na naszej stronie internetowej.

W trosce o Państwo oraz o pracowników Prywatnej Kliniki Wident ustalamy następujące zasady udzielania świadczeń zdrowotnych w zakresie planowych zabiegów przy uwzględnieniu procedur zapobiegania rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19:

  1. Jeżeli ktoś z Państwa w ostatnim okresie przebywał w Państwach narażonych na rozprzestrzenianie się wirusa, prosimy o odwołanie zabiegu. Dla bezpieczeństwa Państwa oraz personelu medycznego prosimy o przekazywanie rzetelnej informacji w tym zakresie.
  2. Jeżeli pacjent jest chory, ma kaszel, katar lub inne dolegliwości, prosimy również o odwołanie lub przełożenie zabiegu drogą telefoniczną lub elektroniczną
  3. W Prywatnej Klinice Wident każdy pacjent będzie umawiany na konkretną godzinę.
    Uprzejmie prosimy o zgłaszanie się na zabieg o wskazanym czasie, aby ograniczyć ilość osób przebywających jednorazowo w poczekalni.
  4. Podczas rozmowy telefonicznej Panie rejestratorki przeprowadzią obowiązkową ankietę wstępną kwalifikacji w kierunku zakażenia korona wirusem SARS CoV-2.
  5. Jeżeli są Państwo umówieni na zabieg z dzieckiem / lub osobą dorosłą niepełnosprawną pacjentom takim może towarzyszyć wyłącznie jedna osoba dorosła, z wyżej wymienionych powodów.
  6. W innym przypadku niż w pkt 5 nie dopuszczamy możliwości przebywania osób towarzyszących przy pacjencie.

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt , pod numerem telefonu 52/ 321 63 70

Проверьте часов исследований и консультаций

О нас

Клиника Wident является одним из наиболее современных центров, располагающих опытным медицинским персоналом, и отвечает самым высоким европейским стандартам.

новости

Контакт

клиника Wident
Szubińska 93-95
85-312 Bydgoszcz

часы работы:
пон-пят 7:00-20:00

(52) 321 63 70 / (52) 321 63 80

(52) 321 63 72

info@wident.eu

'Условия и положения'

ISO 9001:2008

JoomlaMan