Wznowienie działalności w zakresie hospitalizacji planowej w Prywatnej Klinice Wident.

Szanowni Państwo

Informujemy, że z dniem 23 marca 2020 r. wznawiamy działalność w zakresie hospitalizacji planowej w Prywatnej Klinice Wident.

Jeżeli sytuacja ulegnie zmianie, zostaną Państwo o tym poinformowani drogą telefoniczną (dotyczy to pacjentów zarejestrowanych na zabieg) oraz na naszej stronie internetowej.

W trosce o Państwo oraz o pracowników Prywatnej Kliniki Wident ustalamy następujące zasady udzielania świadczeń zdrowotnych w zakresie planowych zabiegów przy uwzględnieniu procedur zapobiegania rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19:

  1. Jeżeli ktoś z Państwa w ostatnim okresie przebywał w Państwach narażonych na rozprzestrzenianie się wirusa, prosimy o odwołanie zabiegu. Dla bezpieczeństwa Państwa oraz personelu medycznego prosimy o przekazywanie rzetelnej informacji w tym zakresie.
  2. Jeżeli pacjent jest chory, ma kaszel, katar lub inne dolegliwości, prosimy również o odwołanie lub przełożenie zabiegu drogą telefoniczną lub elektroniczną
  3. W Prywatnej Klinice Wident każdy pacjent będzie umawiany na konkretną godzinę.
    Uprzejmie prosimy o zgłaszanie się na zabieg o wskazanym czasie, aby ograniczyć ilość osób przebywających jednorazowo w poczekalni.
  4. Podczas rozmowy telefonicznej Panie rejestratorki przeprowadzią obowiązkową ankietę wstępną kwalifikacji w kierunku zakażenia korona wirusem SARS CoV-2.
  5. Jeżeli są Państwo umówieni na zabieg z dzieckiem / lub osobą dorosłą niepełnosprawną pacjentom takim może towarzyszyć wyłącznie jedna osoba dorosła, z wyżej wymienionych powodów.
  6. W innym przypadku niż w pkt 5 nie dopuszczamy możliwości przebywania osób towarzyszących przy pacjencie.

W przypadku jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt , pod numerem telefonu 52/ 321 63 70

Sprech- und Beratungsstunden

Über uns

Die Klinik Wident ist eine der modernsten Einrichtungen mit erfahrenem, medizinischem Fachpersonal. Wir verfügen über Geräte, die höchste europäische Standards erfüllen.

Nachrichten

Kontakt

Privatklinik Wident
Szubińska 93-95 Straße
85-312 Bydgoszcz

Öffnungszeiten:
mon-fr 7:00-20:00

+48 (52) 321 63 70 / +48 (52) 321 63 80

(52) 321 63 72

info@wident.eu

Nutzungsbedingungen

ISO 9001:2008

JoomlaMan